Шановні друзі!

Хочемо поділитися приємною новиною: найближчі півроку працюємо над проектом, спрямованим на убезпечення політичних процесів та громадської думки від загроз, зумовлених використанням цифрових технологій. Ця проблема є актуальною сьогодні для усіх демократичних країн і кожна з них шукає своє рішення. Ми свідомі, що універсальних рецептів не існує, але міжнародний досвід може допомогти при виборі найбільш ефективних механізмів та інструментів. Власне ця ідея стала за основу проекту «Цифрові технології та демократія: Європейські уроки захисту від зловмисних впливів», який УФБС реалізує за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Проект має дослідницьку частину та комунікативну, в рамках якої відбудеться низка публічних дискусій з європейськими експертами щодо ефективності заходів ЄС та його країн-членів, спрямованих на протидію зловмисному впливу у цифровому середовищі. Практичним результатом проекту стануть пропозицій до Стратегії інформаційної безпеки України, над якою сьогодні працює український уряд.

Більш детально про проект та етапи його реалізації наші експерти повідомлять на прес-конференції, яку ми плануємо провести всередині грудня.