2 липня 2021 року в ІА «Укрінформ» Українська фундація безпекових студій представить результати дослідження «ВПЛИВИ У ЦИФРОВОМУ ПРОСТОРІ: ЯК ЄВРОПА ШУКАЄ СВІЙ ШЛЯХ ПРОТИДІЇ ТА ЩО МОЖЕ ЗАПОЗИЧИТИ УКРАЇНА?».

Дослідження присвячено проблемі протистояння зловмисному іноземному впливу на вибори та громадську думку. У ньому проаналізовано відповідь на виклики сучасних гібридних конфліктів ЄС, НАТО та цифрових платформ. Показано, що ситуація в ЄС та Україні схожі як у відносинах з Інтернет платформами, так і щодо багаторівневого протистояння США та Китаю у сфері технологій та пов’язаних з ними процесів. Так само, як і для значної кількості країн Європи, Росія є найбільшою загрозою національній безпеці України.

Повний текст доповіді доступний за посиланням.

Захід здійснюється в рамках проекту «Цифрові технології та демократія: Европейські уроки захисту від зловмисних впливів» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety . Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

#ПрямуємоРазом #MovingForwardTogether #EU4USociety